پشتیبانی

واحد پشتیبانی شرکت متشکل از متخصصین کارآزموده و مسلط به فرآیندهای پخش و فن آوری اطلاعات می باشند که به صورت اینترنتی و تلفنی پاسخگوی مشتریان گرامی می باشند.


مرامنامه شرکت

ما در شرکت پخشیاران کارا اعتقاد داریم بقای ما در گرو جلب اعتماد و حفظ روابط بلند مدت و عمیق با مشتریان است و در این مسیر خود را متعهد میدانیم.


مقالات

با استفاده از بخش مقالات دانش خود را به روز نموده و با مشاهده و دانلود ویدیوهای آموزشی صنعت پخش مویرگی ، اثر بخشی مدیریت خود را دو چندان نمایید .


درباره همراهان کارا

آیا تاکنون با خود اندیشیده اید که چرا برخی سازمان ها از سایرین موفق ترند؟ آیا می دانید شرکتهای های مدرن در حوزه بازاریابی، فروش و پخش مویرگی از چه ابزارهایی استفاده می نمایند؟


محصولات


نرم افزار جامع پخش مویرگی کارا به عنوان اولین نرم افزار تحت وب در صنعت پخش کشور از سال 1383 پیاده سازی شده و در اختیار شرکت های پخش مویرگی قرارگرفت، امکانات بسیار مفید این نرم افزار می تواند راهگشای شرکت های پخش در فعالیت های اقتصادی باشد . ادامه مطلب


با گسترش تکنولوژی در حوزه ارتباطات اکنون امکان تبادل اطلاعات بر بستر مخابرانی بیش از پیش فراهم شده است ، به بازار آمدن سیم کارتهای نسل سوم ابزار جدیدی را برای شرکتهای فعال در حوزه پخش مویرگی فراهم نموده است . ادامه مطلب